wtorek, 27 stycznia 2015

3:42 minuty dobrej wymówki, by nic nie robić

Jest taki moment w ciągu dnia, kiedy dopada Cię nieziemskie zmęczenie. Nie chcę Ci się czytać, sprzątać ani uczyć. Podążasz za głupim tokiem myślenia, że może w Internecie znajdziesz coś, co zmotywuje Cię do dalszej pracy. Albo też szukasz dobrego powodu, dlaczego warto zrobić sobie przerwę i zmienić myśli.

Co powiesz na ciekawie zrobiony teledysk z mądrym przesłaniem? Obecnie takie połączenia niemal nie występują w przyrodzie, prawda? I przez to „niemal”, postanowiłam udostępnić tutaj materiał, który w świetny sposób obrazuje zaśpiewane słowa. Dodatkowo, to naprawdę fajna nuta i nietuzinkowe wykonanie ;-) A takie zawsze się docenia.4 komentarze:

 1. Tyle trafnych pytań w jednej krótkiej piosence:) Takie rzeczy przemawiają do mnie najbardziej, zamiast długich tekstów kilka krótkich zdań, ale zawierających consensus:) Bardzo precyzyjnie trafia tam, gdzie powinno, czyli w serce i umysł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też takie rzeczy zachwycają - tym bardziej, że rzadko się na nie trafia. Cieszę się, że piosenka Tobie również się spodobała ;-)

   Usuń
 2. Świetne :) Ty to potrafisz człowieka zmotywować :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...